Суббота, ноября 26, 2022

27132920_ak_largeНевідомі виклали в мережу новий гімн країни стверджуючи, що їхні слова більш підходять українським реаліям. Так, музика залишилася незмінна, однак сам текст піддався ряду змін. Під аудіозаписом, розміщеним в соцмережах групою "Нова Горлівка", повідомляється, що цей гімн недержавний, а якогось громадянського суспільства України.

У тексті співається про те, що в Україні вже відродилися славні традиції, воля і слава народу. Співається про свободу і про те, що ми, українці, спадкоємці козацтва. Пригадуються в словах гімну і Чорне море, і Київська Русь, і український поет Шевченко, і річка Дніпро.

Самі автори тексту залишилися "за кадром" і побажали не афішувати свої імена, однак впевнені, що гімн з їх словами на сьогоднішній день є більш актуальним, особливо якщо враховувати всі ті зміни, які відбулися в Україні. Поки невідома реакція влади та громадськості на дану подію, проте ознайомитися з ним для складання своєї думки все-таки потрібно.

 

Джерело: patrioty.org.ua

Комментарии   

0 #1 Віктор 27.12.2015 16:17
Гімн в Україні вже Є, але кому хочеться складати нові вірші і музику, то нехай складає, ніхто не заперечує, сучасний гімн України це душа її Народу. Ось побудуємо незалежну та вільну Державу тоді і поміркуємо.

You have no rights to post comments

14171