Вторник, февраля 27, 2024

4_c_cНародный депутат Украины от Радикальной партии Игорь Мосичук в эфире Эспрессо TV в передаче «Час Че» 16 сентября 2015.

Самый влиятельный клан в Украине - клан Кучмы. К сожалению, все беды постигшие в последнее время наше государство имеют свою исходную. Далеко не последнюю роль в этих преступных процессах играет семейный клан "неподсудного" экс-президента Леонида Кучмы.


Источник: youtube.com

Комментарии   

0 #3 рыбак тимофей 21.09.2015 22:00
Цитирую rem:
Однозначно сфальсифицировано. Всему своё время. Каждый получит по заслугам. На то есть Господь.


э нет , не совсем так. после того как наше грубое тело отбросит копыта, наше тонкое тело - ум, разум , эго переносит нас , вечно живых существ, вместе с нашими планами, на аудиенцию к Богу Смерти Ямаджи и его помощникам яванам. именно они , а не Бог , решают где и в каких телах мы продолжим свое дальнейшее существование. тип нового тела, которое мы получаем , напрямую зависит от совокупности наших благочинных и греховных поступков , которые мы совершали в предыдущей жизни. т.е. в зависимости от нашей индивидуальной кармы. живые существа , которые в предыдущей жизни занимались преданным служением Богу , получают вечные , трансцендентные тела качественно не отличные от тела самого Бога и больше уже никогда не рождаются. становятся частью Духовного Мира и вечно живут на одной из многочисленных планет Вайкунтхах. а самые чистые преданные попадают в обитель самого Бога , главную планету Духовного Мира - Голоку Вриндвану. изучайте Веды , выползайте наконец то из того жуткого невежества , в котором почти вы все пребываете.
+1 #2 viktory 20.09.2015 15:34
Остап Дроздов:
Справа Гонгадзе - наша спільна ганьба. Допоки в київському морзі по вулиці Оранжерейній уже другий десяток лежать непоховані останки неопізнаного тіла - доти Україна приречена зватися кучмістською. Ми не є країною Януковича. Ми досі все ще є країною Кучми. Він безкарний саме тому, що дуже комфортно почувається у своєму власному творінні - країні олігархату, корупції і договорняків.
Справа Гонгадзе - огидна ілюстрація безпринципності і безкарності. Ця справа вчить політиків, що навіть найгірші злочини легко сходять з рук, і цю науку політики добре засвоїли, практикуючи її по нинішній день. Більше того, обвинувачені в смерті журналіста політики зараз офіційно представляють Україну на переговорах у Мінську. Вони відкрито з нас глузують.
Революція Гідності взагалі не має ніякого сенсу, якщо вона не розриває пуповину з кучмізмом. Цією пуповиною є справа Гонгадзе, затоптана, заговорена, перекуплена, передомовлена, дискредитована. Всі розуміють, що навіть після Революції в цій країні ніхто не буде чіпати клан Кучми. Бо після розстріляного Майдану новим політичним істеблішментом стали вихованці Кучми. Усі до одного.
Якщо країна не може покарати тих, хто замовив і вбив журналіста - то нехай не дивується, що потім будуть стріляти 12-им калібром у простих мітингувальників. Це буде безкінечно - тому що безкарність множиться зі швидкістю випущеної кулі.
Справа Гонгадзе є набагато важливішою від справи Януковича, чи Курченка, чи Захарченка. Бо крапка в справі Гонгадзе - це крапка в олігархічній моделі країні. Цю крапку ніхто ставити не хоче, оскільки саме ця модель - єдина з існуючих, в якій можна ставати мільярдером на державній посаді. Наша влада насправді дякує Кучмі за збудовану систему на десятиліття вперед. Вигідна й дієва система ніколи не буде чіпати свого автора.
Коли я був удома в покійної Лесі Гонгадзе, вона сказала: «Їм це не треба». Вона була права. Ні їм, ні нам це не треба, на жаль. Країна Кучми нас поглинула повністю, і ми всі на це погодились. Раз в рік вийти зі свічечками в день народження Гії - і розійтися далі жити в олігархічній, корумпованій країні Кучми, яка триває досі з іншими прізвищами.
+7 #1 rem 19.09.2015 08:01
Однозначно сфальсифицировано. Всему своё время. Каждый получит по заслугам. На то есть Господь.

You have no rights to post comments

13740