Понедельник, января 25, 2021

9833uuuuuuМинув рік з Іловайської зради і ще сто днів після цієї дати, на яку було обіцяно завершити розслідування і покарати винних генералів. Нічого не зроблено. Не покарані, не встановлені, не знайдені, не поховані, не повернені. У бійців, що пройшли «котел», немає статусу, житла, роботи, допомоги, уваги. Все це тому, що попри голосні обіцянки тим, хто при владі, не вигідно карати винних. І покарань цих не буде. Це треба вже зрозуміти остаточно. Ми не мали часу йти на вибори після Майдану, ми пішли добровольцями на фронт. Ті, хто прийшов у владу, мав би виконувати нашу волю, волю повсталого проти корупції та за власну гідність народу.

Ми сподівалися, що тут наші спини прикрито. Але помилилися. Не просто нічого не зроблено - реформи саботуються на найвищому рівні. З тих, хто не дав ворогу перетворити країну в російську губернію, фактично відверто глузують корумповані чиновники всіх рівнів. Ця ситуація має змінитися негайно, цього вимагає кров вбитих в Іловайську.

Наші патріоти і сьогодні гинуть в, так званій, зоні АТО, хоча насправді - це повноцінна війна двох держав. Але гірше за зовнішнього ворога - є наш внутрішній ворог, якій під виглядом благодійника, «причепився до крісла» та наче кліщ висмоктує всі ресурси з країни. На хвилі подій Революції Гідності ці «обертні» обіцяли бути надійним тилом для всіх воїнів, які відправлялись на схід захищати цілісність України, але як ми бачимо до сих пір немає межі їх нахабству та аморальності.

Патріотів винищують, заганяючи їх в котли на сході. Всіх тих, хто повернувся принижують і створюють такі умови для життя, щоб навіть в думках не було боротись за Україну та її незалежність. Все це ми чудово усвідомлюємо!

Мій позивний "Бішут", це з англійської "бери і стріляй". Не роздумуй, бо інакше ворог вистрілить в тебе. Такий закон війни. В мирному житті дещо інакше, але діяти треба так само швидко. Тому я не буду очікувати, що це зробить інший. Я вимагаю від всіх трьох гілок влади негайно оголосити перевибори. Аби мирним шляхом важелі влади підхопили ті, хто своєю кров'ю підтвердили відданість нашій найкращій в світі країні. Мені дорікнуть, що воїни не розуміються в керівництві держави. Я маю відповідь: прийдуть далеко не тільки воїни, прийдуть незаплямовані владою фахівці з економіки, політики та юриспруденції, відомі та знані, яскраві представники нашої новітньої політичної української нації.

Хочу оголосити про створення принципово нової політичної сили. Її прообраз - козацьке віче, що обирало собі гетьманів і мало повне право відсікти голову своєму обранцю, якщо той буде паплюжити горде ім`я запорожця. Запрошую до колегіального органу управління партією, що буде відстоювати насамперед справедливість, як і те громадське об`єднання, яким керую, як давно відомих людей, так і тих, хто лише на війні зміг виявити свої кращі якості. Ми йдемо шляхом мирних актів громадянської непокори. Надалі не буде жодного дня, щоб країна залишилась сам на сам без влади! Демократичні сили зараз розпорошені по різних політичних силах, їх треба зібрати та об'єднати, тільки вони зможуть підставити спини один одному.

Ініціатива нашого об'єднання базується на декількох факторах, що свідчать про хибність нинішньої влади. Цей неповний перелік проблем, з якими триває боротьба - щоденно доповнюється новими кричущими випадками.

НАРОДНЕ ВІЧЕ

Однією з найголовніших вимог Майдану, яку повинні були виконати сьогоднішні представники влади - це звітувати перед українцями про свої дії на Народному Віче. Цього не робиться! Уряд боїться людей, які привели його до влади! Але ми виступаємо з ініціативою Народного віче, нехай люди дадуть оцінку діючим міністрам.

ВІЙСЬКОВЕ КЕРІВНИЦТВО

Військові керівники - це злочинці, яких треба покарати за багатотисячні людські жертви, за втрачені території України - Криму та Донбасу. Ми вимагаємо розслідування всіх епізодів від ІЛ-76 до Дебальцево (Іловайськ, ДАП, Савур-Могила) і наполягаємо, щоб розслідування було відкритим, а суд публічним. Тому логічною буде заміна очільників, які заплямували себе «перемогами» в зоні

ЗАЯВИ СААКАШВІЛІ

В той час коли прості українці намагаються впоратись із проблемами забезпечення армії, допомоги вимушено переміщеним особам, і ще цілою низкою проблем, уряд нахабно продовжує красти. Після публічних заяв пана Саакашвілі, (державного службовця найвищого рангу - губернатора Одеської області!) про причетність уряду до корупції, що коштує країні 6 млрд на рід, ніякої миттєвої реакції прокуратури, ніякої відставки. У нас в країні ВІЙНА! Ми не можемо більше чекати! Не потрібні нам кредити від МВФ (300 млн долл), якщо в нас розкрадається щорічно по 10-15 млрд грн.

Уряд - геть!

СИЛОВІ СТРУКТУРИ

МВС - це реформи. Хто б і що не говорив, а міліція досить швидко і радикально міняється. Так, це не той темп і не ті зміни, що мали бути після жертовності Небесної сотні!! Але тут ми хоча б бачимо реальний поступ вперед. Якщо зараз буде звільнено по результатам переатестації 40-50% міліціонерів, то можна сподіватись, що це все ж щось схоже на реальне реформування міліції.

СБУ - продовжується очистка кадрів від адептів РФ. Реально, це та структура, що не може і не повинна про все і всім звітувати… але ми бачимо дієві кроки (регулярні арешти самих співробітників СБУ, звільнення зі структури старих кадрів, робота по боротьбі з ДРГ та контрабандою в зоні АТО).На даний момент СБУ ефективна правоохоронна структура.

Але знову ж таки: занадто довго… занадто повільно і незграбно СБУ протистоїть внутрішнім та зовнішнім ворогам. В нас немає часу!!! У нас ВІЙНА!

Генпрокуратура. Не підлягає жодній критиці. Це не структура, а суцільний абсурд:

- Небесна сотня - не розслідувано!

- Корупція у минулій владі - всі втекли, або неможливо довести

- Постійні корупційні скандали в самій прокуратурі (справа «діамантових» прокурорів…)

Військова прокуратура (Матіос - заступник Генпрокурора):

-Крім дезертирів (18 тис), нічого не розслідується;

-Жоден генерал-крадій, корупціонер, військовий злочинець не поніс покарання;

-Іловайськ, ДАП, Дебальцево, Савур-Могила. Де розслідування?

Всю прокуратуру необхідно терміново розпустити, розігнати і створити нову структуру, з новими, молодими людьми, юристами, що не забруднені старою системою, що відчувають себе дійсно патріотами в першу чергу.

НАРОДОВЛАДДЯ

Сьогодні влада вичерпала свій термін придатності, минуло вже досить часу для того, щоб це зрозуміти: або керівники країни виконують наші вимоги, або ми переходимо до прямого народовладдя.

Тарас Костанчук, censor.net.ua

 

Комментарии   

0 #7 П.П. 11.12.2015 20:37
Новий майдан якщо і буде, то не скоро.Зараз відсутні основні чинники, які призвели до 2 попередніх, крім того Путін власноруч прибрав чи значно послабив ще один важливий важіль для контрреволюції - проросійське населення. Хіба що влада буде поводитися так само нахабно як попередники, але це малоймовірно.
А от популісти до влади цілком можуть прийти, що, як на мене, буде більш дестабілізуючим явищем ніж майдан.
0 #6 к сожалению... 11.12.2015 20:12
Стараниями наших властей приближается новый Майдан. К сожалению. Его возглавят всё те же наши политические перевертыши. А потом – опять будут красть. Очередные миллионеры захотят стать миллиардерами. Потому что животные и политики не осознают, что они смертны.
+1 #5 Олександр Смага 11.12.2015 17:55
пінкус вальцман зараз сере, як старий мерин. Воно боїться всього, ця падаль кучерява такого начудила, що йому впору самому розпустить носки і повіситься. Воно, мразь кучерява, зараз буде ліпити горбатого, що всюди фсб, що путінг нападе. Не спасе цю кучеряву падаль вже ніщо. Воно може хоч що брехать, а кінець один--піста йому і його кучерявому сімейству.
+2 #4 голос 11.12.2015 12:23
Что нам предлагают в процессе реформ? Какая-то группа "государственников" должна кого-то выгнать, а с кем-то провести тренинг. Но самое главное – система не меняется. Они идут по старой парадигме – доноры, деньги, конференции. Они в той же системе хотят что-то поменять, а тюнингом «Запорожец» в Mercedes не превратить и реформу не сделать. Нужна совершенно новая система, которая будет работать в новом пространстве.
+2 #3 гість 09.12.2015 20:03
Без дефолту неможлива зміна влади, вона буде кривавою, але процес неминучий. Євреї пам"ятається любили влаштовувати різню між собою, в оточених римлянами містах. От і зараз народ доведуть до ручки і він буде зносити Пецю і компанію, може хоч доти війну заморозять. Петі буде потрібна максимальна концентрація мусорскої частини нацгвардії в Києві, та і десант бувало з більшою охотою йшов щемити непідконтрольні добробати, ніж із сєпарами воювати. Всі передумови для реальної, а не вигаданої пропагандонами, громадянської війни. Розумні люди скинуть всі гривні, спакують тривожну валізу і обновлять всі можливі візи, хоч би й в Монголію. А менш забезпечені, тобто решта 90% будуть як завжди вигрібати.
+4 #2 Э-э-х! 08.12.2015 21:40
В такие моменты действительно чертовски хочется хунты... Жаль, что это невозможно: только мы дёрнемся, чтобы поскручивать головы своей мразоте, рашня тут же полезет со всех направлений, как из рога изобилия, чтобы воспользоваться моментом... Эх...
+6 #1 опер 08.12.2015 17:08
Крутой замес. Предъява барыгам у власти понятна. Чем подкрепишь слова, Тарас?

You have no rights to post comments

14092