Суббота, января 28, 2023

_c_c_c_c"Если этого пути не будет, скажу о себе: я с позором жить не буду. Завтра пойдем вместе вперед, если пуля в лоб – то пуля в лоб, но честно, справедливо и смело".      (Ар.Яценюк)

Вот чем действительно отличаются украинцы от россиян, так это юмором. Не верите? Смотрите сами...

Источник: kazaki-donbassa.blogspot.com

Комментарии   

0 #4 гість 21.12.2015 16:36
На жаль сьогодні Кулявлоб, на думку заходу і амерів, відповідає інтересам збереження політичної стабільності. Не стільки інтересам проведення швидких реформ, скільки інтересам збереження політичної стабільності.
+1 #3 голос 20.12.2015 20:01
C коррупционными властями - это как с наркоманом в семье. Увещеваешь его, отправляешь на лечение, терпишь то, что ценности из дома выносит - но всё бесполезно. Алчность, жажда наживы - наркотик для наших властьимущих. И ради новой и новой дозы они пренебрегают даже опасностью существования Украины как страны.
+1 #2 гість 19.12.2015 21:17
Гнітюче враження після осмислення що відбувається. Таке відчуття, що кругом у цьому лабіринті тупики. Але не полишає думка, що питання навіть не в тому, що держава обкрадена попередніми злодіями і в агресії північного сусіда, а головне - у відсутності все тої ж політичної волі, яку демонструє Порошенко у всіх аспектах життєдіяльності захопленої ним країни. Його особисті зусилля в усьому спрямовуються не на побудову, а на руйнацію і підкилимні інтриги задля особистих інтересів. Не буде дивним, якщо в АП є таємний прейскурант на всі події в країні, на які впливає воля президента. Наприклад, очевидно, що вбивці небесної сотні не можуть допустити свого покарання, тому на терезах вирішення питання злочинці з виведеними з країни мільярдами і безкорисливе відновлення справедливості щодо героїв Небесної сотні. Хтось сумнівається на чиєму боці наш шоколадний торгаш?
+3 #1 rem 18.12.2015 20:17
Всё, мешок шоколада нужно отработать, 95-й получил сигнал мочить Арсения. Может быть и смешно, но больше грустно.

You have no rights to post comments

14131