Понедельник, января 18, 2021

34baПрацівники західних ЗМІ докопалися до свідчень колишнього співробтіника КДБ, який стверджує, що теракт зробили російські спецслужби.

Як повідомляє «Є!», про це пише The Daily Mail. Журналіст Ендрю Мелоун зазначив, що протягом декількох днів після катастрофи літака Росія почала бомбити Сирію, а громадська думка щодо війни у цій державі була остаточно сформована. То ж теракт був вигідний Росії.

“ Борис Карпичков, колишній співробітник КДБ, який нині мешкає під новим ім'ям разом з дружиною і родичами в секретному місці в Англії, куди він втік, побоюючись за своє життя. Його сенсаційне твердження спочатку здається неймовірним: він стверджує, що Кремль, а не ІДІЛ, навмисне підірвав літак у небі, - зазначив журналіст. - Майор стверджує, що інформація виходить від якогось генерал-лейтенанта ГРУ. Він каже, що цей чоловік сказав йому, що приблизно в період, коли літак зазнав катастрофи, Путін в розмовах з кремлівськими союзниками висловлював стурбованість "можливою втратою політичного впливу" в Сирії і на Близькому Сході. Путін, продовжував він, побоювався за долю свого традиційного союзника в регіоні, президента Асада, оскільки Захід підтримує повстанські угруповання, які намагаються його змістити".

Працівник The Daily Mail пише, що співробітники ГРУ нібито склали план, покликаний відновити слабшає вплив Росії в регіоні і "вбити двох зайців одним пострілом". Підірваний літак й був привідом для початку війни.

“ Спеціаліст з "мокрих справах" та інших форм шпигунства був відправлений у Шарм-еш-Шейх. Видаючи себе за бійця, який відновлював сили на Червоному морі після служби в Україні, агент подружився з молодою росіянкою, яка відпочивала в пансіонаті, і завів курортний роман, - йдеться в статті. - Коли жінка повинна була відлітати до Петербурга, російський агент вручив їй "подарунок", який попросив віддати його батькам будинку в Росії, і проводив через сумно-відомі своєю розхлябаністю кордони безпеки в аеропорту Шарм-еш-Шейха перед тим, як вона піднялася на борт приреченого лайнера Metrojet рано вранці".

Аналітик видання пише, що за деякими ствердженнями Путін і раніше застосовував проти своїх громадян такий метод, що організувати підтримку війни.

Джерело: ednist.infо

Комментарии   

+2 #4 И.В. 30.12.2015 17:48
ИГИЛ детище россии, поэтому у путлера как минимум знали о терракте. А если вспоминать взорваные жилые дома, то не приходится сомневаться, что эти скоты из КГБ\ФСБ способны на любую подлость и являются террористом №1 в мире.
+2 #3 эксперт 30.12.2015 16:43
Сегодня в мире существует два государства-террориста: Россия (РФ) и ИГИЛ (ДАИШ). Каждый день все СМИ рассказывают нам о том, как опасно государство-террорист ИГИЛ, но никто не рассказывает нам о том, как опасно государство-террорист Россия. Спору нет, террористы ИГИЛ очень опасны. Они могут в любой момент выскочить на улицы Парижа, бегать по ним и стрелять в прохожих из автоматов Калашникова, даже могут бросить мощную китайскую петарду. Но в сравнении с российскими террористами, террористы ИГИЛ выглядят невинными младенцами. Российские террористы могут убить любое количество людей в любом месте планеты и никто не узнает, как они это сделали и кто это сделал. Российские террористы могут захватить незаметно любую часть любой страны и люди заметят это только после захвата. В конце этого года появились оптимистичные прогнозы по поводу скорой победы над ИГИЛ. А как насчёт другого государства-террориста с 146 млн населения, мощнейшей армией и самыми страшными в мире спецслужбами, крышующими все террористические группировки в мире?
+3 #2 голос 30.12.2015 13:16
Нынешняя Россия силами спецслужб и лично Путина превращена в мафиозно-коррупционный анклав, не поддающийся никакому реформированию. И это - диагноз, не совместимый с жизнью.
100 лет отрицательной селекции сыграли с Россией злую шутку: ей не надо уже даже идеологии. Достаточно одного криминального сознания. Через призму криминала население (отсидевшее или готовящееся сесть) воспринимает любую новость, любое явление. Отсюда это победоносное ликование по поводу "отжатых" у Украины территорий, отсюда - хохочущиие Искандеры, отсюда - "на миру и смерть красна".
Пугачевщина, обузданная КГБ и понятая на щит. А меч - ядерная кнопка. И это приговор.
+1 #1 гость 29.12.2015 17:46
тимоха, почему молчишь, не говоришь, что это человекообразныеобезьяны, низшей ступени могут так поступать. Или своих ты не трогаешь, Гиббон.

You have no rights to post comments

14175