Воскресенье, января 24, 2021

Igor_MosijchukТарифний майдан, ініційований Радикальною партією Олега Ляшка, направлений на зупинення антисоціальної, я б навіть сказав антинародної, політики уряду та президента України, може і навіть мусить стати початком Національної Революції, яка в єдиному пориві змете режим цинічних бариг і знищить корумповану злочинну систему.

Зараз, коли минуть місцеві вибори і українці переконаються, що Тарифний майдан ініційований Радикальною партією Олега Ляшка не передвиборчий піар, а реальна боротьба за соціальні права українців, ця акція з кожним днем зростатиме чисельно. Щодня і щохвилини! І це абсолютно закономірно, адже драконівські тарифи, встановлені урядом та президентом доводять до стану жебрацтва більшість українських родин, мабуть лише за виключенням чиновницьких та олігархічних сімей.

Українці! Браття і сестри! Кличу вас всіх на тарифний майдан! Кличу на боротьбу за свої соціальні та людські права проти здирницьких тарифів і злочинного режиму цинічних бариг, який уособлюється урядом і президентом!

В той же час хочу звернутись до соратників по Радикальній партії і особисто до нашого Лідера Олега Ляшка, які стали ініціаторами Тарифного майдану і таким чином очолили боротьбу за соціальні права українців. Друзі! Соратники! Ви на абсолютно єдиновірному шляху! Але не забуваймо, що вітчизняна історія вчить, що на шляху Національної революції соціальні вимоги мають бути поєднані з іншими суспільними вимогами, які об'єднають всю націю навколо загальнонаціональних мирних акцій протесту. Маю на увазі вимоги: продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель, 100% перезавантаження наскрізь корумпованих прокурорів та суддів, звільнення політв'язнів, покарання всіх винних у розстрілах на Майдані в часі Революції Гідності...

І головне, мусимо донести світовій спільноті і нашим громадянам, що головною вимогою всіх наших мирних акцій протесту є проведення вже наступного року позачергових виборів парламенту і президента, а також проведення загальнонаціонального референдуму на тему змін до Конституції (система влади президентська чи парламентська? особливий статус Донбасу, система судочинства, тощо). Це єдиний шлях, уникнувши кривавого повстання, задовільнити соціальні та суспільно-громадські вимоги учасників акцій, поки що мирних, протестів.

Революція Гідності і війна за Незалежність змінила левову частину українського суспільства, яка вже не стерпить знущань і визискування з боку режиму цинічних бариг та олігархів. Тарифний майдан це лише початок складного шляху нового етапу Національної революції. Все тільки починається! Всі на Тарифний майдан! Хай живе Революція! Геть антинародний режим цинічних бариг і олігархів!

Слава Україні!

Ігор Мосійчук, facebook.com

Публікація прес-служби Ігоря Мосійчука

Комментарии   

0 #1 viktory 10.03.2016 21:07
Высший специализированный суд признал незаконным задержание депутата Верховной Рады Игоря Мосийчука в здании парламента в сентябре 2015.
Об этом сказала адвокат Мосийчука Оксана Мельник:
“Задержание признано незаконным, поскольку в ходе задержания были нарушения норм уголовно-процессуального законодательства. Решение суда может быть обжаловано прокуратурой только в Европейском суде по правам человека".
Сам Игорь Мосийчук назвал такое решение суда прецедентом:
"Удовлетворение моей жалобы это не моя личная победа, это победа всего украинского общества. Сегодняшнее решение суда, это прецедент, который доказывает, что в наших судах возможно обжаловать незаконное задержание граждан".

You have no rights to post comments

13891